fbpx
חני רוזנברג
חני רוזנברג

נטורופתיה וקוסמטיקה טבעית

נטורופתיה מומלצת לסבוריאה

סבוריאה היא מחלת עור שתוקפת הרבה נשים וגברים כאחד ומשבשת את איכות החיים שלהם.
סבוריאה בפנים לא מדבקת ואינה מחלה מסוכנת, היא פוגעת באסתטיקה האישית וגורמת לגרד, אדמומיות וקשקשת לא נעימה.

לנטורופתיה יש כלים להתמודד ולעזור בנושא טיפול טבעי לסבוריאה בפנים ובקרקפת. כיון שלנטורופתיה יש ראייה מרחבית למצב הכללי של האדם, היא יכולה לעזור ולעשות שינוי ממשי אם מטפלים נכון בכמה משורים חשובים כמו: הרגעת הגוף, תזונה, תוספי מזון ותכשירים טבעיים ללא כימיקלים מרפואה מודרנית, סינית, מערבית, פרחי באך, רפואה מסורתית יחד.

לרפואה המודרנית אין פתרון ממשי ולרוב משתמשים בסטרואידים היכולים לגרום לתופעות לוואי וחזרה של הסבוריאה במיוחד בתקופות לחוצות ושינוי מזג אויר.

נטורופתיה מומלצת מאוד לטיפול בסבוריאה ומניבה תוצאות. כיון שהנטורופתיה נותנת מענה כוללני ופרטני למחלה, חשוב לדעת את מקור הבעיה אצל כל אדם ואדם, לדוגמה אצל תינוקות הסיבה היא שונה משל אדם מבוגר. לרוב אצל תינוקות הסיבה העיקרית לסבוריאה זה אלרגיה למזונות חדשים או קיימים. אצל אדם מבוגר לרוב הסיבה נובעת סטרס/חרדות, שינוי מזג אויר, גנטיקה, חוסר ויטמינים וטיפוח לא נכון של העור.
כדאי לטפל נכון בסבוריאה, על הנטורופתיה לגלות את הסיבה והמקור לבעיה ע"י תשאול קצר וממוקד שנעשה לרוב בקליניקה או בשיחת טלפון.

טיפול נטורופתי לסבוריאה:

1.     תזונה נטורופתית- הגישה הטבעית מעודדת צריכה של מזונות בריאים המטיבים עם הגוף ובפרט עם העור כגון: אבוקדו, טחינה ביתית, קטניות, דגנים מלאים, פירות וירקות. חשוב לציין, שכשיש בעיית עור מסוימת, במיוחד סבוריאה, חסרים בגוף ויטמינים, במיוחד ויטמינים מקבוצת B. סבוריאה נובעת גם מסטרס ולחץ יום יומי וכשאנחנו שרויים במתח, הגוף משתמש בויטמינים מקבוצת B בכמות גדולה יותר, מה שיכול לגרום לחוסר.

מזונות עשירים בויטמינים מקבוצת B – כדי שיהיה לכם קל לזכור את המזונות, האות B = BLOOD – דם. כל מה שאדום: רימונים, סלק, גמבה אדומה ובנוסף: בשר, עופות, דגים, עלים ירוקים, ביצים, קטניות ועוד.

2.     להימנע ממזונות חזקים כמו שום ובצל.

3.     להוריד שתייה מתוקה עם/בלי סוכר ולהרבות בשתייה של מים!


סבוריאה היא מחלת עור שתוקפת הרבה נשים וגברים כאחד ומשבשת את איכות החיים שלהם. סבוריאה לא מדבקת ואינה מחלה מסוכנת, היא פוגעת באסתטיקה האישית וגורמת לגרד, אדמומיות וקשקשת לא נעימה. לנטורופתיה יש כלים להתמודד ולעזור בנושא סבוריאה בפנים ובקרקפת. כיון שלנטורופתיה יש ראייה מרחבית למצב הכללי של האדם, היא יכולה לעזור ולעשות שינוי ממשי אם מטפלים נכון בכמה משורים חשובים כמו: הרגעת הגוף, תזונה, תוספי מזון ותכשירים טבעיים ללא כימיקלים מרפואה מודרנית, סינית, מערבית, פרחי באך, רפואה מסורתית יחד. לרפואה המודרנית אין פתרון ממשי ולרוב משתמשים בסטרואידים היכולים לגרום לתופעות לוואי וחזרה של הסבוריאה במיוחד בתקופות לחוצות ושינוי מזג אויר. נטורופתיה מומלצת מאוד לטיפול בסבוריאה ומניבה תוצאות. כיון שהנטורופתיה נותנת מענה כוללני ופרטני למחלה, חשוב לדעת את מקור הבעיה אצל כל אדם ואדם, לדוגמה אצל תינוקות הסיבה היא שונה משל אדם מבוגר. לרוב אצל תינוקות הסיבה העיקרית לסבוריאה זה אלרגיה למזונות חדשים או קיימים. אצל אדם מבוגר לרוב הסיבה נובעת סטרס/חרדות, שינוי מזג אויר, גנטיקה, חוסר ויטמינים וטיפוח לא נכון של העור. כדאי לטפל נכון בסבוריאה, על הנטורופתיה לגלות את הסיבה והמקור לבעיה ע"י תשאול קצר וממוקד שנעשה לרוב בקליניקה או בשיחת טלפון. טיפול נטורופתי לסבוריאה: 1. תזונה נטורופתית- הגישה הטבעית מעודדת צריכה של מזונות בריאים המטיבים עם הגוף ובפרט עם העור כגון: אבוקדו, טחינה ביתית, קטניות, דגנים מלאים, פירות וירקות. חשוב לציין, שכשיש בעיית עור מסוימת, במיוחד סבוריאה, חסרים בגוף ויטמינים, במיוחד ויטמינים מקבוצת B. סבוריאה נובעת גם מסטרס ולחץ יום יומי וכשאנחנו שרויים במתח, הגוף משתמש בויטמינים מקבוצת B בכמות גדולה יותר, מה שיכול לגרום לחוסר. מזונות עשירים בויטמינים מקבוצת B – כדי שיהיה לכם קל לזכור את המזונות, האות B = BLOOD – דם. כל מה שאדום: רימונים, סלק, גמבה אדומה ובנוסף: בשר, עופות, דגים, עלים ירוקים, ביצים, קטניות ועוד. 2. להימנע ממזונות חזקים כמו שום ובצל. 3. להוריד שתייה מתוקה עם/בלי סוכר ולהרבות בשתייה של מים! נטורופתיה מומלצת לסבוריאה

אולי גם יעניין אותך:

ערכה לטיפול בסבוריאה בקרקפת

הערכה לסבוריאה היא ערכה טבעית, עם שילוב של צמח מרפא, שמנים אתריים וצמחיים הנספגים בעור וגורמים לשינוי ממשי!

הערכה כוללת:

משחה לסבוריאה בפנים – Sebofixi cream

משחה לסבוריאה בפנים, היא טבעית עשויה משמנים ומטפלת באדמומיות, קילופים וקשקשת בעור. מצוין לבעיית סבוריאה בכל הרמות בפנים ובקרקפת. מכיל שמן סקוואלן הידוע בתכונותיו כמשקם עור, אקסטרקט צמחי מרפא לריפוי העור מאדמומיות וקילופים.
כמות: 60 מ"ל
רכיבים: סקוואלן משמן זית, גליצרין, שמן לבנדר, אלוורה, פטשולי וצמחי מרפא שונים.

שמפו לסבוריאה – Sebocare shampoo

השמפו נרקח מצמחי מרפא ושמנים באיכות גבוהה המאזנים את בלוטות החלב בקרקפת, מזינים ומרככים את העור. אינו מכיל חומרים כימיים כגון SLS.
לשמפו יש תכונות של אנטי פטרייתי ואנטי דלקתי כתוצאה מכמות הצמחים הגבוהה שיש בו ועוזר להסיר קשקשת ולהשמיד חיידקים שמצטברים מתחת לעור וגורמים לאדמומיות וגרד.
מכיל: מינרלים מים המלח, אלוורה, לבנדר, שמן זרעי ענבים, רוזמרין, גרניום.
כמות: 500 מ"ל

ערכה לסבוריאה בפנים

סבוריאה בפנים – טיפול

הרבה אנשים מכלל האוכלוסיה, נשים וגברים סובלים מסבוריאה בפנים. לא פשוט להיפטר ממנה כיוון שיש קשר הדוק בין סבוריאה לבין לחץ נפשי, והיום, מי לא נמצא בלחץ? לכן הטיפול בה קשור למצב הנפשי שלכם.
לאחר שנים של מחקרים, בדיקות וניסיונות אין סופיים לייצר מוצרים שעוזרים בדרך הטבעית למחלת הסבוריאה בפנים, ייצרתי את הערכה המושלמת להרגעת העור, הפחתת אדמומיות והחזרת השקט הנפשי והביטחון האישי לחייכם.

טיפול בסבוריאה בפנים דורש שימוש יום יומי במוצרים והתמדה בהרגלי אכילה נכונים וטיפול בלחץ ובמתח, גם אם אינכם מרגישים לחוצים כרגע.

אז מה יש בערכה?

משחה לסבוריאה בפנים – Sebofixi cream

משחה לסבוריאה בפנים, היא טבעית עשויה משמנים ומטפלת באדמומיות, קילופים וקשקשת בעור. מצוין לבעיית סבוריאה בכל הרמות בפנים ובקרקפת. מכיל שמן סקוואלן הידוע בתכונותיו כמשקם עור, אקסטרקט צמחי מרפא לריפוי העור מאדמומיות וקילופים.

כמות: 60 מ"ל

רכיבים: סקוואלן משמן זית, גליצרין, שמן לבנדר, אלוורה, פטשולי וצמחי מרפא שונים.

סבון מצמחים – Active

ערכת התנסות לטיפול פנים טבעי
ערכת התנסות לטיפול פנים טבעי

סבון נוזלי טבעי מקמומיל

סבון פנים טבעי מחומרים טבעיים בלבד, מנקה ומחטא את עור הפנים, אינו מייבש ומשאיר תחושת רעננות וניקיון.
סבון פנים על בסיס ג'ל וקמומיל בניחוח משכר, מכיל תמציות צמחים הצמח קמומיל ידוע בתכונותיו כמרגיע ונגד חיידקים.

כמות: 30 מ"ל

קרם עיניים עשיר

קרם עיניים שלנו נרקח במיוחד לעור העדין מסביב לעיניים. הקרם מכיל חומצה היאלרונית, שמנים צמחיים ושמנים אתריים כמו: לבנדר וסנדלווד השומרים על העור מפני הזדקנות. הקרם עדין ונעים למגע, מתאים לכל סוגי העור. בקרם יש כמות גבוהה של ויטמינים ומינרלים מים המלח המונעים הזדקנות מוקדמת של העור. מומלץ למרוח כל יום כמות קטנה מאוד של קרם מתחת לעיניים. 

כמות: 6 מ"ל

קרם ידיים

 קרם ידיים מומלץ בריח הדרים לריכוך והזנת עור הידיים בכל עונות השנה ולכל גיל. נספג במהירות ואינו משאיר תחושת שמנוניות.

כמות: 15 מ"ל

קרם יום חומצות

קרם חומצות אנטי אייג'ינג טבעי וייחודי עשיר בלחות, בעל תמציות צמחים טבעיות, ויטמינים ומינרלים רבים הנלחמים בהזדקנות העור.

כמות: 15 מ"ל

הקרם מכיל חומצה היאלורונית בריכוז גבוה לתחושת משי, מילוי קמטים ומראה מוצק וגמיש לאורך כל היום. בעל ספיגה מהירה

פילינג חומצות

פילינג חומצות הוא פילינג ייחודי על בסיס ג'ל וכדוריות שמן ויטמין E טהור. פילינג חומצות מסיר תאים מתים שהצטברו על העור ומשאיר את העור נקי ורענן. מתאים לכל סוגי העור

כמות: 15 מ"ל

 

מסכת לחות והזנה

מסיכת לחות מחימר לבן, תמציות צמחים והרבה לחות, לרעננות וחידוש העור. נעימה ומריחה נפלא! מעניקה לעור תחושת משי ולחות מירבית לזמן ממושך. מומלץ לשימוש פעמיים בשבוע. מתאים לכל סוגי העור.

כמות: 15 מ"ל

 

דילוג לתוכן