הסרת שיער בשעווה ובלייזר באמצעות מכשיר מתקדם

שיער מיותר בגוף הפך לבעיה אסתטית מס' 1 בקרב גברים, נשים וילדים כאחד..

רבים מבקשים להסיר שיער טורדני. אני מקבלת בקליניקה לקוחות מגוונים, נערים צעירים, גברים ונשים בגילאים שונים, נערות צעירות שהמחזור החודשי שלהן סדיר ומערכת ההורמונאלית מאוזנת.

קיימות מס' שיטות בהם אני נוקטת בטיפול להסרת שיער בקליניקה בחולון, שיטות מסורתיות יותר ושימוש במכשירים מתקדמים, הכל לפי בחירת הלקוחות.

הסרת שיער באמצעות מכשור מתקדם

בשנים האחרונות הולך ופוחת השימוש בשעווה ויותר נעשה שימוש במכשור מתקדם, הפועל במהירות וכמעט ללא כאב. מכשיר IPL הוא מכשיר בטוח, ללא מריחת ג'ל, יש בו אפשרות להתאים את הטיפול לצבע העור, לסוג השערה ופיגמנט השערה בכדי למנוע כוויות וכדי להשיג תוצאות מקסימאליות בטיפול מדויק ובמינימום כאב. 
לפני כל טיפול ופעולה אני מבצעת אבחון של העור והשערה, בוחרת יחד עם המטופל אזורים רצויים שמהם רוצים להסיר שיער וקובעת מראש מספר טיפולים נכון עבור כל לקוח ולקוח, כולל טיפולי שימור.
לאחר הטיפול אני מלווה את הלקוחות ותומכת בהם בכל שאלה ומקבלת אותם לטיפולים משמרים אחת לכמה חודשים.

🌿הערה חשובה– מי שאצלו/ה מערכת ההורמונלית לא מאוזנת, (היא זאת שגורמת לצמיחת שיער) חשוב לאזן אותה תוך כדי טיפולים כדי להפיק תוצאה מקסימלית וליהנות מעור חלק וללא שיער. את מערכת ההורמונלית אפשר לאזן ע"י תמצית צמחי מרפא מאושר ע"י משרד הבריאות וללא תופעות לואי כלל… תשאלו אותי, אני אספר לכם איך עושים את זה בקלות.

הסרת שיער בשעווה

בעבר היה נהוג להסיר שיער בשעווה חמה בכל הגוף. אני משתמשת בשעווה מדבש ושעווה עדינה.
השימוש בשעוות האלו בנוסף מריטת השיער בצורה נכונה מפחיתה את הכאב משמעותית.
להורדת שיער בפנים ובבית השחי אני משתמשת בשעווה מתקלפת שממזערת את הכאב.
הסרת שיער בשעווה
הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער לפני אחרי

הסרת שיער לגברים
לפני

הסרת שיער לגברים
אחרי 2 טיפולים