fbpx
טיפול פנים טבעי

טיפוח טבעי – מוצרים קוסמטיים טבעיים ללא כימיקלים
וטיפול פנים טבעי

חני רוזנברג | נטורופתיה וקוסמטיקה טבעית

חני רוזנברג

נטורופתיה וקוסמטיקה טבעית

הקוסמטיקה הטבעית נועדה לטיפוח טבעי יום יומי של העור ולמתן פתרונות יעילים ובריאים לבעיות עור שונות. במאמר זה אסביר מה זה קוסמטיקה טבעית, ההבדלים בינה ובין קוסמטיקה קונבנציונאלית ואפילו תקבלו מתכונים ביתיים לטיפוח טבעי לעור הפנים. 

חשיבות טיפוח טבעי לפנים

טיפול פנים אצל קוסמטיקאית - חשיבות הטיפוח הטבעי לעור הפנים שלנו
חשיבות הטיפוח הטבעי לעור הפנים שלנו

חשיבות הטיפוח הטבעי לפנים התחיל כבר מתקופת הרמב"ם, שהיה רופא טבעי המוצלח בעולם וכתב ספרים על רפואה טבעית וטיפוח הגוף בדרך הטבעית. הספרים שלו שימשו את הדורות הבאים שזכו לרפואה ובריאות טובה יותר. גם קליאופטרה שהייתה יפיפייה, נהגה להשתמש בטיפוח טבעי לעור הפנים והגוף ממוצרים שהמשרתות שלה רקחו עבורה מצמחים ושמנים מן הטבע. 

עור הפנים דק ועדין יותר משאר הגוף כיון שהוא חשוף לשמש ולזיהום אויר בצורה ישירה ולכן מתקמט מהר יותר. מנגד, עור הפנים הוא החשוב ביותר כיון שהוא הכרטיס הביקור שלנו לעולם ודרכו נחשפים הרגשות ומצב הפיזי שלנו. 

עור הפנים הוא כמו ספר פתוח, מספר לנו הכל, כמו:
האם חסר לנו נוזלים בגוף, לחות בגוף, מה מצב מערכת העיכול, האם יש לנו בעיה במערכת הנשימה, אולי בעצם כל הבעיות שלי מתחילות ממערכת הורמונאלית לא מאוזנת? ואפילו איך עור הפנים יראה בעוד מספר שנים… האם הוא יישאר מטופח ויפה או יהיה מקומט וחסר חיים.

לכן טיפוח טבעי לפנים הפך בקרב האדם לחשוב ביותר, במיוחד בקרב הנשים. היום נשים רבות משקיעות אלפי שקלים בחודש להסתיר סימני הזדקנות ודואגות לכך שעור הפנים יישאר צעיר ורענן.
האמת שאין קיצורי דרך, ככל שנשקיע יותר בטיפוח העור בבוקר, בצהריים וערב, כך נשמור על העור בריא ויפה יותר. זה נכון שיש משפיעים נוספים כמו: גנטיקה, תזונה, אורח חיים, מצב נפשי וכו', אך ככל שנשקיע יותר בטיפוח טבעי בפנים, כך נשיג תוצאה טובה יותר. 

חשוב לזכור! עור הפנים שלנו הוא הכרטיס ביקור שלנו לעולם. לכן, אנחנו חייבים לשמור עליו ככל שניתן

אייקון כוס שתייה

שתייה מרובה של מים

חשוב לשתות הרבה מים במהלך היום כדי לשמור על עור הפנים שלנו רענן

אייקון טיפול פנים טבעי

טיפול פנים טבעי

טיפול פנים טבעי הוא בהחלט מעין זריקת אנרגיה לעור וחשוב פעם בכמה חודשים לעשות טיפול פנים. חני רוזנברג מבצעת טיפול פנים טבעי בלבד

אייקון תזונה נכונה ומאוזנת

תזונה נכונה ומאוזנת

שכוללת ארוחת בוקר עשירה, הרבה פירות וירקות ולהפחית מפחממות

אייקון בריאות פנימית​ לב

בריאות פנימית

ראשית לדאוג לבריאות הפנימית שלנו, הכוונה לבריאות איתנה ואם ישנה בעיה לטפל בה במהירות כי היא יכולה להשפיעה על העור לטווח הארוך

אייקון ניקיון עור הפנים

מוצרי טיפוח טבעיים וניקוי פנים טבעי

מומלץ לנקות פעמיים ביום בכדי להסיר עודפי שומן ולכלוך. ניקוי פנים טבעי מאפשר חדירה טובה יותר של תכשירי הטיפוח אליו. להשתמש אך ורק במוצרי טיפוח טבעיים לפנים.

אייקון שמש

להימנע מהשמש

השמש מזיקה לעור, מייבשת אותו, פוגמת באלסטיות שלו ויוצרת קמטים. אבל, חשוב להיחשף לשמש לא חמה כ-10 ד' ביום לויטמין D

הכי חשוב לעשות שימוש במוצרי טיפוח טבעיים לפנים, על זה עוד ארחיב בהמשך

מה ההבדל בין מוצרים לטיפול פנים טבעי למוצרים עם כימיקלים?

בעבר השתמשו רק במוצרים אורגניים לטיפול פנים טבעי, הקוסמטיקה הכילה שמנים צמחיים, שמנים אתריים, צמחים ותמציות, לא הכניסו לתוך הקוסמטיקה חומרים כימיקלים, לפחות לא בכמות גדולה כמו היום.
כשאנחנו אומרים כימיקל, אנחנו נבהלים… כאילו עוד רגע נמות מזה. זה לא ככה, שלא תטעו, אני נגד כימיקלים שונים בקוסמטיקה אבל אני רוצה שתדעו שגם אם השתמשתם במוצר שמכיל כימיקלים גלויים לעין, זה לא אומר שמחר יקרה לכם משהו, אבל תקחו בחשבון שמוצר המכיל חומרים כימיים, חדרים לזרם הדם ומשם לכבד. הכבד לא תמיד מצליח לפנות את הכימיקלים שחדרו לגוף ב 100% כיון שהיום הכמות היא גדולה מידי ולכן הבעיה מתחילה כאשר הכימיקלים נשארים אצלנו בגוף. למעשה, כשאנחנו משתמשים בקוסמטיקה טבעית לטיפול פנים טבעי, אנחנו מונעים חדירה של חומרים פחות בריאים לגופנו. 

תחשבו על זה כמו המזון שאנחנו אוכלים

ג'אנק פוד
ג'אנק פוד לא עוזר לטיפוח טבעי של עור הפנים

ידוע שהג'אנק פוד הוא מזון, והמון אנשים צורכים אותו, ידוע גם שהוא לא בריא כתוצאה מהחומרים שהוא מכיל, שצריכה מרובה מהם עלולה לפגוע במערכת הדם, הלב, סוכר ובכך לעודד התפתחות של מחלה כלשהיא. לעומת סלט עשיר בירקות וקטניות או מרק שאמא מכינה… גם זה מזון, כולנו צורכים אותו והסיכוי שהוא יזיק פחות פי הרבה מהג'אנק פוד. בידינו הכח לבחור את מה שנכון לנו… אם תאכלו ג'אנק לא יקרה לכם משהו מידי, אבל לתווך הרחוק הוא יזיק אם תמשיכו לצרוך אותו באופן קבוע. 
כך בדיוק גם בקוסמטיקה, ככל שתקפידו להשתמש בקוסמטיקה המכילה חומרים טבעיים ופחות כימיקלים, כך העור יראה יותר טוב ותשמרו על בריאות טובה. 

תופעות לוואי

קרם לילה ממצק | חני רוזנברג
מוצרים לטיפול פנים טבעי

רובנו לא קוראים את כל מה שכתוב באזהרות על התכשירים, יש מוצרים שמגיעים מחו"ל ובכלל אין מילה בעברית (לדעתי אסור להשתמש במוצר שאינכם יכולים לקורא מה כתוב במדויק, גם אם נראה לכם שאתם כבר יודעים ומכירים את המוצר). רכיב שלא מוכר לכם, תבדקו מה הוא. חברות הקוסמטיקה מכסות את עצמן בכתיבת אזהרות כמו: "אין להשתמש במוצר אם ידוע רגישות לאחד מהרכיבים", או "אם נגרם רגישות כלשהיא, יש להפסיק מיד את השימוש בתכשיר".
המוצרים הטבעיים לפנים לצורך טיפול פנים טבעי נרקחו בקפידה ובהתאמה להוראות והחוקים, ואין להם כלל תופעות לוואי, מה שכן, יכולים להיות עקצוצים קלים על עור הפנים וזה כתוצאה מחדירה של חומרים הפעילים של השמנים אתריים לעור, תוך מספר דקות העקצוצים אמורים להיפסק. 

טיפ: התסכלו על הרכיבים של המוצרים שאתם רוצים לרכוש, אם אתם לא מכירים אחד מהרכיבים, תבדקו מהו ורק אח"כ תחליטו אם כדאי לכם להיחשף לרכיב או שכדאי לחפש מוצרים טבעיים לפנים עם חומרים טובים יותר

חני רוזנברג | נטורופתיה וקוסמטיקה טבעית

לפני שאת ממשיכה לקרוא, מוזמנת להכיר אותי

חני רוזנברג, נטורופתית וקוסמטיקאית טבעית מחולון. מומחית לבעיות עור בדרך הטבעית מזה שנים.
🌹טיפולי פנים לטיפוח ולבעיות עור
🌹רקיחת מוצרי קוסמטיקה טבעיים על בסיס שמנים אתרים וצמחים לטיפול בבעיות עור ולטיפוח יום יומי.
🌹יופי מבפנים ומבחוץ- תכנית יחודית המשלבת טיפוח עור הפנים ושמירה על אורח חיים בריא וסיוע בירידה במשקל.
🌹טיפולי הסרת שיער בתכנולוגיה מתקדמת לכל הגילאים.

על איזה מוצרי טיפוח טבעיים לפנים אני ממליצה?

איזה כיף שאת מתעניינת בקוסמטיקה טבעית, כנראה הבנת את היתרונות הגדולים שיש לקוסמטיקה הטבעית להציע.
רגע לפני שאמליץ על מוצרי טיפוח טבעיים לפנים, אני רוצה לחזק את ההחלטה שלך:

למה חשוב להשתמש בקוסמטיקה טבעית?

אייקון מספר אחד מעוצב
אייקון מספר אחד מעוצב

השימוש בקוסמטיקה טבעית שמכילה שמנים אתרים חודרת אל השכבות העמוקות של העור וגורמת לשינוי אמיתי ולאורך שנים.

אייקון מספר שתיים מעוצב
אייקון מספר שתיים מעוצב

הקוסמטיקה הטבעית אינה מכילה חומרים כימיים ששוקעים בכבד 

אייקון מספר שלוש מעוצב
אייקון מספר שלוש מעוצב

הקוסמטיקה הטבעית קרובה ביותר לתכשירים שהשתמשו אבות אבותינו וישירות מן הטבע ולכל שמן אתרי יש כמה תפקידים חשובים לשמירה על בריאות הגוף והעור.

אייקון מספר ארבע מעוצב
אייקון מספר ארבע מעוצב

הרכיבים בקוסמטיקה הטבעית, כמו שמנים אתריים, מחזקים את הגוף, הם נגד טפילים, קוטלי חיידקים ווירוסים, נגד פטריות ושומרים על עור פנים בריא.

אייקון מספר חמש מעוצב
אייקון מספר חמש מעוצב

השמנים האתריים חודרים ישירות מהעור אל הדם ולכן השינוי הוא מהיר.

אייקון מספר שש מעוצב
אייקון מספר שש מעוצב

לשמנים האתריים השפעה גם על הנפש, לדוגמה שמן ילנג ילנג הוא מרומם, מוריד מתח, מוריד לחץ דם, גורם לשינה טובה ע"י זה שהשמן מרגיע את מערכת העצבים.

מוצרי טיפוח טבעי מובילים:

ניקוי פנים טבעי – חשוב להשתמש בסבון איכותי ללא כימיקלים! רוב הכימיקלים נמצאים בסבונים, שמפו ומוצרי ניקוי. דאגתי שהסבון ג'ל ניקוי קמומיל יכיל רק חומרים טבעיים והוספתי קמומיל להרגעת העור. הג'ל במרקם קטיפתי וכמעט שאינו מקציף כיון שהוא טבעי.. מתאים לכל סוגי העור. 

לכל המוצרים לניקוי פנים טבעי

סבון טבעי לפנים
גל לניקוי הפנים | חני רוזנברג

איך הפך הקרם הזה למוצר הזהב שלי?

קרם זה הוא בעצם קרם פנינה שרובכן מכירות, שידרגתי אותו והיום יש על כל המוצרים אישור משרד הבריאות. אותו הקרם רק משודרג יותר בריח ובחומרי הגלם.

קרם פנים אנטי אייג'ינג
קרם יום חומצות במרקם קליל

הקרם מכיל קולגן וחומצה היאלרונית הידועה ביתרון המשמעותי שלה בצמצום קמטוטים ומעניקה לחות גבוהה לעור. הקרם מכיל גם תמציות צמחי מרפא שעוזרות לעור להשתקם מנזקים שמצטברים במהלך היום. צמחי מרפא ידועים כמעין "תרופה" וגורמים לשינוי בריאותי בגוף האדם ללא כימיקלים וללא תופעות לוואי. היה לי חשוב לבחור צמחי המרפא ייחודיים עם השפעה גבוהה על עור הפנים כדי לגרום לשינוי מהיר. השמנים אתריים שנמצאים בקרם כמו: גרניום, רוזווד, ילנג ילנג משפרים מידית את זרימת הדם, קוטלי חיידקים, מנקים את העור, מורידים דלקות, משפרים עור פגום, מחטאים ומרגיעים עור מגורה. השילוב של הצמחים עם האלוורה, מרגיעים את העור ולכן הקרם יכול להתאים גם לעור שיש לו נטייה לגירוי.

לא אוהבים תחושה שמנונית על הפנים? הגיוני, רוב הנשים והגברים אוהבים מוצרי טיפוח טבעיים לפנים שנספגים במהירות. קרם יום חומצות במרקם קליל הוא בדיוק הקרם שנספג במהירות בעור ואפשר מיד אחריו להתאפר. 

כן אוהבים שהקרם נספג לאט יותר? אל דאגה, דאגתי שתקבלו את כל היתרונות של הקרם יום חומצות במרקם קליל, בגירסה קצת יותר כבדה… הקרם נקרא: קרם יום חומצות (קרם קוויאר המוכר)

הו, אני אוהבת את הסרום הזה! סרום טבעי בעל חומרים פעילים מצמחים להזנה גבוהה של עור הפנים והצוואר. מכיל ריכוז גבוה של ויטמין E הנלחם במזהמים ובהזדקנות העור.
הסרום מכיל שמנים צמחיים קלים ונעימים על העור כמו: שמן שקדים, שמן חוחובה- שמן המעניק לעור תחושה של משי, שמן גזר, שמן זית ומינרלים רבים להזנת העור.
השמן מתאים לעור יבש אך גם לנשים שאוהבות סרום שנספג פחות מהר ומעניק לעור שמנוניות מבוקרת ועדינה.

סרום טבעי לפנים
סרום גולד | חני רוזנברג

רוב הלקוחות שלי מאוד נהנות מהשמן הזה גם כשאין להן גירוי כלשהו בעור. הסרום מכיל תמצית שמן לבנדר, ההשפעה של התמצית לעומת שמן אתרי רגיל היא גדולה יותר. ידוע ששמן לבנדר הוא מלך השמנים ואני משתמשת בו בכל הקוסמטיקה שלי. אין לי מוצר שלא מכיל לבנדר! יש לו המון תפקידים!!  זה פשע לא להשתמש בו בקביעות.

הסרום סבופיקסי, מכיל שמנים טהורים בלבד ולכן הוא מזין ומלחח את העור בצורה אבסולוטית. מתאים לעור עם סבוריאה ולעור רגיש ומגורה. אני אוהבת להשתמש בו בלילה אחרי מקלחת, עליו אני מורחת קרם לילה. 

שמן לטיפול בסבוריאה בקרקפת
שמן לטיפול בעור מגורה וסבוריאה

שואלות אותי מתי כדאי להתחיל להשתמש בקרם עיניים. אני ממליצה מגיל 24 בערך גם כשאין סימנים של הזדקנות. עדיף להתחיל מגיל צעיר ולשמור על הקיים.
קרם עיניים אמור להיות קרם עדין ברכיבים שלו וכזה שנספג מהר כיון שהעור סביב לעיניים מתקמט מהר יותר ורגיש משאר הפנים.

קרם עיניים טבעי
קרם עיניים עשיר | חני רוזנברג

קרם עיניים עשיר מכיל תמציות צמחים, ויטמין E השומר על העור מפני הזדקנות מוקדמת. הייתה בידי בחירה האם להוסיף שמנים אתריים, כיון ששמנים אתריים יכולים לעקצץ, במיוחד באזור דק כמו מסביב לעיניים, אך לשמנים האתריים יש יתרונות רבים, הם נספגים במהירות ונכנסים ישר לזרם הדם, מה שגורם לשינוי מהיר. לא יכולתי לוותר על היתרונות הרבים של השמנים ולכן הוספתי אותם בכמות קטנה לקרם. לכן יתכן ויעקצץ מעט אך תוך מספר דקות הכל יעלם והעור יזכה ליתרון גדול, מה שאין כמעט בקרמים אחרים. 

האמת? זה אחד הקרמים הטובים שלי…. קרם מדהים! הצלחתי להשיג את הצמח שנקרא דונליאלה.. צמח יקר אך שווה! עם יתרונות רבים לעור הפנים, הריכוז הגבוה של בטא-קרוטן שנמצא באצה מסייעים בשיקום וריפוי העור.
אפשר לקרוא פה עוד על צמח הדונליאלה

 

קרם לילה ממצק | חני רוזנברג
קרם לילה ממצק | חני רוזנברג

רוצים המלצה טובה? הינה אחד ממוצרי טיפוח טבעיים לפנים שאני אוהבת במיוחד: פילינג לחידוש תאי העור. פילינג עדין וקטיפתי מגרגירי משמש – הכי טבעי שיש! מעניק תחושה של משי על הפנים, לא שורט ולא מגרד, העור יהפוך לרך ונעים. 

פילינג טבעי
פילינג לחידוש העור

לפני שאת ממשיכה לקרוא... יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? אפשר למלא פרטים ונדבר

איך אפשר לדעת איזה קרם פנים מחומרים טבעיים מתאים לעור שלי?

התשובה לשאלה: איך אפשר לדעת איזה קרם פנים מחומרים טבעיים מתאים לעור שלי? התשובה היא שלא תמיד פשוט לבחור מוצרים טבעיים לפנים שיתאימו בדיוק לסוג העור ולמצבו. לפעמים עלינו לנסות כמה מוצרים עד שמגלים את האחד.
המוצרים שלי כולם מחומרים טבעיים והם יכולים להתאים לכל אחד. ישנם מוצרים לעור שמן, עור רגיש, עור יבש ועור רגיל. אם את יודעת איזה סוג עור יש לך, יהיה לך הרבה יותר קל וכל מה שעליך לעשות זה ללחוץ על הקישור ולבחור את הערכה המתאימה שהכנתי במיוחד לסוג העור שלך.

ערכה לעור רגיש
ערכה לדוגמא, מותאמת לעור רגיש

אם את מתלבטת אני כאן כדי למקד אותך למטרה:

נניח שעוד לא גילית איזה סוג עור יש לך, עור יבש, שמן או אולי מעורב. ובא לך לנסות מוצרים טבעיים וטובים לעור הפנים. ממליצה לבחור מוצרים שמתאימים לכל סוגי העור, כמו הרשימה שכתבתי במאמר זה למעלה. יש כמה סוגים של קרם פנים מחומרים טבעיים, אמקד את היתרונות של כל קרם וכל מה שעליך לעשות זה פשוט לבחור, להיכנס לאתר ולהזמין. 

1

2

קרם יום חומצות – בדיוק כמו הקרם יום חומצות במרקם קליל, רק טיפה יותר כבד. כלומר, מעט יותר שמנוני. 

3

Derma Cream – קרם לחות ליום, מתאים לכל סוגי העור, גם לצעיר ביותר. קל ונעים

4

Derma Gel – קרם לחות ליום במרקם קליל יותר מה- Derma Cream

5

Sebofixi Cream  – קרם לעור אדמומי בעיקר. מתאים לסבוריאה ולעור לא מטופח. אני באופן אישי משתמשת בו לפעמים ליום יום גם כשאין לי בעיות מיוחדות מעור. העור שלי זוכה לצמחים והשמנים שנמצאים בקרם. אני מרגישה שהעור יותר רגוע ומזין.

6

קרם לילה ממצק – גם עליו הרחבתי במאמר זה למעלה

לשאלה: איזה קרם פנים מחומרים טבעיים מתאים לעור שלי, נמצא ברשימה למעלה.
מקווה שהצלחתי למקד אותך ועכשיו את יודעת במה להשתמש ומה להזמין. אם לא, תתקשרי אלי עכשיו. 

איך להכין מסכה לטיפול פנים טבעי ביתי?

כדי לדעת איך להכין מסכה טבעית לטיפול פנים טבעי ביתי, כדאי שתכירו קודם את החומר הגלם החשוב ביותר בהכנת מסכה ביתית: החימר. 

החימר מאוד עשיר במינרלים, הוא מכיל בין 25-35 מינרלים שונים החיוניים לגוף. החימר הוא חסר ריח, וקיים במגוון צבעים המשתנה בהתאם לנוכחות של המינרלים השונים, החל מצבע לבן, צהוב בהיר, ירוק, חום, ועד סגול, אדום או וורוד.

החימר יעיל מאוד ביכולתו לנטרל רעלים, לרפא דלקות וכן לסלק פסולת וחיידקים מהגוף

חימר ירוקסוג של עפר, מעל לכל יש לו יכולת מדהימה לספיחת רעלים, לחיטוי עמוק ולהעשרת עור הפנים, להוציא שחורים, לייבש פיצעונים, לנקות לעומק את העור. מצוין למסיכות ניקוי לפנים. יכולות הכיווץ וספיחת רעלים חזקות, מתאים לעור שמן, אקנה, מרגיע, מפחית אדמומיות, מומלץ לשימוש 2-3 פעמים בשבוע.

חימר חוםמשמש לסילוק רעלים ולניקוי הפנים והגוף, יותר עדין מהירוק. אפשר לערבב אותו עם מעט קקאו וליצור מעין מסיכת שוקולד. הוא משתלב מאד יפה במסיכות לחות.

חימר לבןמעולה למסכה טבעית לפנים, סופג שמנים שמופרשים מהעור, בעל תכונות אלקטרומגנטיות שמושך שמנים וחלקיקים שנותרים על העור. נחשב לחימר עדין מאוד, מתאים לעור רגיש, מבוגר, יבש, נותן לעור מראה אחיד. מגביר זרימת דם לעור (היפרמיה) וגורם לאדמומיות שחולפת תוך זמן קצר (1/2 שעה עד שעה).

חימר ורוד – דומה ללבן שקיבל גוון ורוד בשל נוכחות של ברזל . מתאים מאוד לעור מבוגר, רגיש ועדין. 

אני אוהבת להשתמש בחימר ירוק וחימר לבן. שניהם מכסים לי את רוב בעיות העור ואיתם אני רוקחת יופי של מסכות טבעיות לפנים. 

אז איך להכין מסכה לטיפול פנים טבעי ביתי? הנה המתכון:

מתכון ל- 50 גרם מסכה טבעית:

2 כפות חימר לבן
כף מים מזוקקים
כף אקסטרקט (תמצית) קמומיל+אלוורה
10 טיפות שמן זרעי רימון
5 טיפות שמן בוראג'
חצי כפית ויטמין E
חצי כפית סקוואלן
3 טיפות שמן אתרי לבנדר
2 טיפות שמן אתרי יאלנג יאלנג
2 טיפות שמן אתרי גרניום
2 טיפות שמן אתרי בנזואין
40 גרם קרם בסיס

טיפוח טבעי - תהליך הכנת מסכה לטיפול פנים טבעי ביתי
טיפוח טבעי - תהליך הכנת מסכה לטיפול פנים טבעי ביתי

הוראות שימוש: בכלי לערבב יחד את החימר, מים מזוקקים והאקסטרקט. להוסיף את הקרם הבסיס ולערבב על לקבלת מרקם משחתי נעים. להוסיף את השמנים, כל שמן שמוסיפים, יש לערבב עד לספיגתו. והמסכה הטבעית לפנים מוכנה לשימוש. מומלץ למרוח את המסכה על עור פנים נקי, פעמיים בשבוע למשך 20  דקות ולהוריד אותה עם מטלית נקייה לחה. לאחר מכן יש למרוח קרם לחות טבעי מותאם לעור.
עכשיו כשאתם יודעים איך להכין מסכה לטיפול פנים טבעי ביתי עכשיו נשאר להשתמש, להתפנק ולהנות!

לקוחותיי מספרות

מארז טיפוח טבעי

אני אוהבת מארזי טיפוח טבעי לעור הפנים! זה כייף שיש את כל המוצרים במארז אחד, רק לבחור אחד אחד ולהשתמש… תענוג!

הכנתי לכם מגוון מארזי טיפוח טבעיים לעור הפנים, מפנקים ומותאמים לפי סוגי עור.. יבש, רגיל, רגיש, שמן במחירי הנחה למארז. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס ללינק ולבחור את המארז שלכם

שימו לב שיש מארזי טיפוח טבעיים לפנים וגם לגוף בריחות משכרים…

קטעי וידאו מומלצים של חני רוזנברג

איך להכין מסכת לחות והזנה לעור יבש ולפצעונים

חני רוזנברג – נטורופתיה וקוסמטיקה טבעים

הכנת מסכה לפצעונים

3 טיפים איך למנוע "שחורים" על עור הפנים

יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? אפשר למלא פרטים ונדבר

דילוג לתוכן